Mikulovské Pivobraní 2021 - Vstupné

ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
NA 11. ROČNÍK MIKULOVSKÉHO PIVOBRANÍ

Máte rádi rockovou hudbu a pivo? Tak to jste tu správně! Jen tady koupíte lístky na pařbu v mikulovském amfiteátru.

Vstupenky jsou v prodeji pouze na tomto webu a přijdou Vám jen v elektronické podobě do e-mailu. Nemusíte si je tisknout, stačí je mít uloženy v mobilu.

Držitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P vstup ZDARMA! Volný vstup není potřeba objednávat ani rezervovat.


Dětské vstupné

Děti do 150 cm mají vstup na Pivobraní zcela zdarma. Zlevněné dětské vstupné na koncert je určeno pro mládež od 150 cm výšky do 18 let. Od 18 let již musí mít každý teenager na rockovém koncertu vstupenku za plnou cenu. Při objednání vstupenky pro dospělého člověka se dětská vstupenka na rockový koncert zobrazí níže jako doplňkový prodej.

Vstupné bude možné samozřejmě zakoupit i přímo na místě.

Rockový koncert + pivní jarmark 500,- Kč / ks KOUPIT
Rockový koncert - dětská + jarmark 300,- Kč / ks KOUPIT

Vstupné na pivní jarmark:

Vstupenku jen na pivní jarmark půjde zakoupit za symbolickou cenu přímo na místě na vstupních bránách. Kapacita areálu není omezena a dostane se na každého.Vyhrazujeme si právo na změnu cen.PROKÁZÁNÍ BEZINFEKČNOSTI PŘI VSTUPU NA PIVOBRANÍ (platné ke dni 28. 7. 2021):

Budeme dodržovat opatření, která v den konání akce budou platit. Jako organizátor jsme povinni se každého návštěvníka staršího 6 let doptat u vstupu na akci na jeho bezinfekčnost, která se prokazuje:

  • dokladem o negativním PCR testu starém nejvýše 7 dní,
  • dokladem o negativním antigenním testu starém nejvýše 72 hodin,
  • dokladem o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce,
  • dokladem o očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní (papírový doklad nebo v mobilu, např. aplikace Tečka)

Zároveň nemáme právo nikoho nutit, aby nám cokoliv ukazovat. Nemáme důvod vám nevěřit a nemáme čas přezkoumávat, že potvrzení, které nám ukazujete, je pravé. Zodpovědnost je v případě kontroly z hygieny na každém jednom návštěvníkovi.

Partneři festivalu

Bellato Group Bella Moravia OBALY NA MÍRU s.r.o. HTS s.r.o. Město Mikulov