Mikulovské Pivobraní 2020 - Vstupné

ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
NA 10. ROČNÍK MIKULOVSKÉHO PIVOBRANÍ

Máte rádi rockovou hudbu a pivo? Tak to jste tu správně! Jen tady koupíte lístky na dvoudenní pařbu v mikulovském amfiteátru. Širko daleko nenarazíte na festival, který letos představí 22 kapel na dvou stagích v průběhu jediného víkendu!

S ohledem na aktuálně platná vládní nařízení jsme nakonec areál amfiteátru rozdělili na 3 samostatné sektory pro návštěvníky (rockové koncerty mají 2 zcela rovnocenné sektory A a B se stejným výhledem, pivní jarmark je třetím samostatným sektorem). Každý má maximální kapacitu dle aktuálního nařízení. Procházku mezi sektory si ale neplánujte, nebude možná.

Každý sektor bude mít vlastní vstupní bránu, stánky s pivem a občerstvením, vlastní bary, posezení i sociální zařízení. Prostě taková 3 menší Pivobraní v jednom :-)

Ti, kteří lístky zakoupili v předprodeji ještě před koronavirovým šílenstvím, mají možnost si sektor sami zvolit.

Ten, do kterého poprvé vstoupí, už bude "jejich" po celou dobu konání festivalu. Ostatní, s lístky zakoupenými od července, už mají sektor na lístku natištěn.


mapka 2020

Každý návštěvník letos musí mít zakoupenou vstupenku! Prodej poběží do 7. 8. 2020 do 14:00 pouze online z důvodu přehledu organizátorů o počtu prodaných lístků. Prodej lístku bude pravděpodobně i na místě a budeme Vás průběžně na Facebooku informovat o jejich dostupnosti.

Vstupenky jsou v prodeji pouze na tomto webu a přijdou Vám jen v elektronické podobě do e-mailu. Nemusíte si je tisknout, stačí je mít uloženy v mobilu.

Držitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P vstup ZDARMA! Volný vstup není potřeba objednávat ani rezervovat. I když už máme hlášené návštěvníky. Počítáme s menším počtem lidí, kteří nám každoročně zavítají. S nimi počítáme v celkové kapacitě zón. Samozřejmě oceníme, když se nám předem ozvete na e-mail info@mikulovskepivobrani.cz, ať dopředu počítáme s Vaší návštěvou.


Dětské vstupné

Zlevněné dětské vstupné je letos určeno pro všechny děti do 15 let. Od 15 let již musí mít každý teenager na rockovém koncertu vstupenku za plnou cenu. Při objednání vstupenky pro dospělého člověka se dětská vstupenka na rockové koncerty zobrazí níže jako doplňkový prodej. Na pivní jarmark potřebují děti bez rozdílu věku stejnou vstupenku jako dospělí.

Vstupné je možné zakoupit přímo na místě.Vyhrazujeme si právo na změnu cen.

Partneři festivalu

Bellato Group Město Mikulov Bella Moravia Pellets Briketts