Dvoudenní pivní jarmark

PÁTEK 11. 8. (16:00 – 00:00) a SOBOTA 12. 8. 2017 (12:00 – 00:00)

Každoročně otevíráme vrata našeho pivního jarmarku s nabídkou více než 80 druhů pravých českých i zahraničních speciálů od více než 25 pivovarů z různých koutů České republiky. Jádrem našeho jarmarku jsou domácí menší pivovary, piva, která neochutnáte nikde jinde než u nás, nebo v samotném pivovaru. Prezentaci piv obohatí i klasická piva od již známých a oblíbených producentů.

K pivu ovšem patří dobré a kvalitní jídlo, které u nás najde i ten nejnáročnější konzument masových grilovaných specialit, na své si přijdou ale i milovníci zdravého jídla. Letošní gastrozážitek je obohacen o sobotní komentovanou kulinářskou show známého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka a také speciálními jídly prodávanými na stánku onoho šéfkuchaře.

Náš festival ale není jen o pivu, nabízí bohatý doprovodní program pro celou rodinu: různé moderované soutěže a show pro malé i velké, celodenní dětská zóna zabaví Vaše ratolesti, zóna „stavební“ městečka pak potěší všechny duchem mladé, kteří si rádi hrají. Chybět nebude ani body a face painting, klauni a náš nový maskot Pivoš. To vše potkáte na letošním jarmarku a garantujeme, že získáte zážitky, které Vám zůstanou v hlavách dlouho po skončení festivalu!

PÁTEČNÍ PROGRAM JE VĚNOVAN OCHUTNÁVKÁM A DEGUSTACÍM. Návštěvníkům po celou dobu jarmarku nabízíme piva i v „dvoutinkách“, tedy v krýglu o objemu 0,2l (k zakopení již i on-line se vstupem na jarmark). V pátek mezi 18 a 19 hodinou Vás pak čeká „HAPPY HOUR“ právě na dvoutinky.

Doprovodní program Jarmarku je obohacen vystoupením pop-rockových kapel.

Pátek 11. 8. 2017

Zábava s technikou z AGROTEC Group (16:00-20:00)

AGROTEC GROUP

Letošní festival bude vylepšeným „pokračováním“ loňského úspěchu atrakcí spojených s bagrováním pro dospělé a děti. Kromě dovedností se stavebními stroji obohatíme program o jízdy zručnosti se zemědělskými traktory nebo nákladními vozidly. Návštěvníci se mohou těšit na opravdovou zábavu s technikou od společnosti AGROTEC Group. V pátek odpoledne bude technika k dispozici staticky od 16 do 20 hodin, ale sobotní program této zóny už bude interaktivní. Malí i velcí návštěvníci si budou moci vyzkoušet jízdu v traktoru, bagry a vozidla uvidí v akci nebo si prohlédnout vystavené osobní automobily. Především malé návštěvníky v sobotu zaujmou modely traktorů na dálkové ovládání nebo skákací hrad ve formě kombajnu.

Dětská zóna (16:00-20:00)

Celé páteční odpoledne (16:00–20:00 hod.) budou v dětské zóně probíhat různěé dětské hry, soutěže a k dispozici bude trampolína. Vstup pro děti do 150 cm je na celý festival ZDARMA!

Sobota 12. 8. 2017

Po celou dobu sobotního jarmarku až do padnutí Vás bude doprovázet neuvěřitelný set od rockového DJ, který zahraje vše, co si budete přát!

12:00 – 14:00 - Moderované soutěže
13:00 - Freestyle vystoupení BMX kol, streetworkout vystoupení

Ve freestylové zóně pro mládež uvidíte nejen BMX kola a koloběžky řádící na rampách, ale na ploše amfiteátru se Vám představí také mladí svalovci, kteří cvičí jen se svou váhou. Street workoutové tréninky jsou čím dál rozšířenější, jak rostou hřiště s posilovacími stroji.

14:00 - 15:00 – Kulinářská show Marcela Ihnačáka

K pivu vždy patřilo i dobré jídlo. A my se snažíme, abyste ho na našem festivalu také dostali. A to v co nejkvalitnější podobě. Letos Vám ho může na Mikulovském Pivobraní připravit osoba z nejpovolanějších. Nebude to nikdo jiný, než MARCEL IHNAČÁK, kuchař s bohatými mezinárodními zkušenostmi.

pátek i sobota --> stánek "Marcel Ihnačák restaurant" v rámci pivního jarmarku se specialitami kuchyně
sobota --> komentovaná live show Marcela Ihnačáka na téma "gril a pivo"

MARKÉTA HRUBEŠOVÁ
MARKÉTA HRUBEŠOVÁ

Jak už jistě víte, na letošním Pivobraní se představí jako hlavní host gurmánské části šéfkuchař Marcel Ihnačák se svou komentovanou show na téma gril a pivo. K němu se v sobotu přidá ještě jeden čestný host – herečka a autorka dvou kuchařek MARKÉTA HRUBEŠOVÁ. Ta se netají tím, že ráda vaří. A co víc, celá její druhá kuchařka se zakládá na receptech spojených s pivem. Ukáže nám, že ani ženám není pivo úplně cizí a že se dá nejen pít, ale použít i jako „dochucovadlo“.

16:30 – 17:00 – Bubble show

Pavel Roller patří již řadu let mezi nejvyhledávanější profesionální bublináře v České republice. Na svém kontě má nespočet vystoupení Bubbleshow pro děti i dospělé. Tento bublinář a klaun, absolvent konzervatoře pantomimy, Vás zavede do naprosto fascinujícího světa mýdlových bublin. Bublinová show je okouzlující podívaná na neuvěřitelné množství barev, bublinových forem a tvarů. Představte si bublinu v bublině, bublinovou krychli nebo kolotoč, bublinový tenis, kouřové bubliny, hořící bubliny, bublinové hady a vodopády a nakonec tak velké bubliny, že do nich uzavřete dospělého člověka…Jedinečná originální Bublinová show Vám poskytne interaktivní program pro všechny věkové kategorie.

19:00 – 20:00 – silácká show Železného Zekona

Pozvání do amfiteátru letos přijal silák z Valašska známý pod přezdívkou ŽELEZNÝ ZEKON! Jeho silácká show dokáže pobavit i udivit. Kulturista, bavič a občasný herec ohýbá před očima užaslých diváků železné pruty, nechá si na hlavě drtit kameny, trhá ocelová lanka, telefonní seznamy a řetězy, předvádí i fakírské prvky. Muž, který táhl osobní auto jen na svých uších, udržel v rukou startující letadla a v zubech utáhl třeba Lopraisovu Tatru, je držitelem několika světových rekordů. Jeho show si budete moci užít na našem festivalu na vlastní bulvy.

20:30 – 21:00 - Miss Mokré tričko

Zábava s technikou z AGROTEC Group (12:00-20:00)

AGROTEC GROUP

Letošní festival bude vylepšeným „pokračováním“ loňského úspěchu atrakcí spojených s bagrováním pro dospělé a děti. Kromě dovedností se stavebními stroji obohatíme program o jízdy zručnosti se zemědělskými traktory nebo nákladními vozidly. Návštěvníci se mohou těšit na opravdovou zábavu s technikou od společnosti AGROTEC Group. V pátek odpoledne bude technika k dispozici staticky od 16 do 20 hodin, ale sobotní program této zóny už bude interaktivní. Malí i velcí návštěvníci si budou moci vyzkoušet jízdu v traktoru, bagry a vozidla uvidí v akci nebo si prohlédnout vystavené osobní automobily. Především malé návštěvníky v sobotu zaujmou modely traktorů na dálkové ovládání nebo skákací hrad ve formě kombajnu.

Dětská zóna (12:00-20:00)

Dětská zóna

Plnohodnotný dvoudenní DOPROVODNÝ PROGRAM pro děti a teenagery: Dětská zóna Mikulovského pivobraní letos bude plná dětských her, soutěží a tanečků. Nebude chybět klaun-chůdař, malovaní na obličej a na programu bude i bublinová dílnička.

12:00 - 14:00 - souteže a tanečky s Katkou a Nikčou
15:00 – 17:00 - klaun balónkář na chůdách
17:00 – 17:30 – bublinová dílnička
18:00 - 20:00 – souteže a tanečky s Katkou a Nikčou

Vstup pro děti do 150 cm na celý festival je ZDARMA!

FREESTYLE TEENAGE ZÓNA (12:00 - 18:00)

Mikulovský amfiteátr disponuje skateparkem a byla by velká škoda takový potenciál nevyužít. Připravili jsme pro Vás proto několik vystoupení, která spojují freestylovou jízdu a adrenalin. Na ploše skateparku a na rampách budou probíhat exhibice šikovných jedzců na BMX kolech a koloběžkách, následně budou probíhat i praktické workshopy, kde se můžete naučit základní prvky freestyle jízdy, případně snadnější triky. Budete si moci vyzkoušet, jaké to je se projet po rampě a vlít si trochu adrenalinu i do vlastních žil. Po zbytek dne Vám bude skatepark k dispozici k volným jízdám.

Kapely

dívčí rocková kapela K2

Čistě ženská rocková kapela z Hradce Králové funguje už od roku 2005 a na svém kontě má kromě 2 cédéček s vlastními českými i anglickými písničkami i přes tisíc vystoupení nejen v tuzemsku. Jsou vyhledávanou raritou, na kterou musíte na Pivobraní vidět i slyšet.

rocková kapela Boonker

Rocková kapela Boonker z Jihlavy se řadí mezi mladé kapely, které sbírají své fanoušky teprve sbírají. Přesto už mají na svém konta tři vydané desky, na kterých zpívají navzdory svému anglickému názvu jen česky.

kapela Street69

Zlínská pop-rocková kapela Vám svým koncertem zpříjemní noc a bude se Vás snažit přesvědčit, že jejich hit Kamarád taky rád si získá i Vaše uši. Získají na Mikulovském pivobraní další fanoušky?

kapela EasyLine

Hodonínská kapela se také řadí mezi mladší kapely, v repertoáru mají hlavně hard rockové songy.

Partneři festivalu

Pellets Briketts Bellato Group s.r.o.

JMK Město Mikulov AGROTEC

Břeclavský deník Nový život Hitradio Rádio BLANÍK
Židlochovicko Beverage & Gastronomy

HTS s.r.o. AA pyro Stavebniny Buildsteel s.r.o.