Pivní jarmark

Nejlepší české minipivovary a výběr z více než 100 druhů piv
Pátek 16:00 – 24:00 a sobota 12:00 - 24:00
Nejlepší české minipivovary

Chmelový mok je každoročně základem našeho festivalového programu. Letos jsme se zaměřili na kvalitu a oslovili jsme ty malé pivovary, které se nám za poslední tři nebo čtyři roky osvědčily a lidé s nimi byli dle ohlasů nejvíce spokojení. Nebude jich sice tolik jako vloni, ovšem stovka druhů piva je pořád slušná dávka, kterou málokdo stihne ochutnat. A to i v případě, že si budete nechat točit pivo do našich „dvoutinek“ nebo klasických třetinek. Obojí bude k zakoupení v areálu ve stánku se suvenýry.

Pivní hry a soutěže
Pátek i sobota
Pivní hry a soutěže

Moderované soutěže v pití piva na rychlost, pití půllitru slánkou, pití v neobvyklých pozicích, soutěž o největší pivní břicho apod.

Grilované speciality nejen k pivu
pátek 16:00 – 24:00 a sobota 12:00 - 24:00
Grilované speciality nejen k pivu

Nejen pivem živ je člověk. Občas je potřeba si žaludek taky dobře omastit. K dispozici budou grilované klobásy, sýry, hamburgery, hranolky, uzené koleno, utopenci, ruské chebureki, panini bagety, gyros, bramborové krokety, halušky se zelím, bramboráky, langoše a další pochoutky.

Ženské zápasy v „mňamce“
sobota od 18:00
Ženské zápasy v „mňamce“

Loni jsme nechali zápasit dobrovolníky a dobrovolnice v kečupu. V čem se vyválí letos? Nechte se překvapit. K zápasům se samozřejmě můžou přihlásit i dobrovolníci z řad návštěvníků. Sprchu jim po zápase zajistíme a jejich odvahu také odměníme.

Hudební stage pivního jarmarku
sobota od 13:00
Hudební stage pivního jarmarku

Celý pátek Vás bude na pivním jarmarku bavit ROCK DJ. Na menším pódiu se pak v sobotu vystřídají místní kapely Mech , naši osvědčení Easy Line a domácí skupina For People, takže potichu nebudete ani, když ve vedlejším amfiteátru bude probíhat technická přestávka mezi vystoupeními.

„Pivo na 100 způsobů“
Pivo na 100 způsobů

Domácí vaření piva – jak na to? Představení sladu, chmelů a možnosti vaření piva doma (sobota od 16:00)

Barmanská show s pivními koktejly a dalšími nezvyklými pivními nápoji (sobota od 16:30)

Prodej pivních suvenýrů
po celou dobu festivalu
Prodej pivních suvenýrů

Pivní hry, sklo, magnetky, odznáčky, památeční trička, čepice, a mnohé další vychytávky s pivní tematikou

STAVEBNÍ MĚSTEČKO

sobota 12:00 – 19:00
STAVEBNÍ MĚSTEČKO

Bagry, traktory a další stavební technika je již také osvědčenou součástí našeho festivalu. Statické ukázky stavební techniky budou na místě již v pátek, ale v interaktivní městečko, ve kterém se pobaví děti i dospělí, se promění až v sobotu po poledni. Bagry ve výšce, traktory malé i velké, bagrování na rychlost i přesnost a letos jako novinka i vyhlídková plošina na jeřábu, to pro Vás zajistí hlavní sponzor festivalu Bellato Group.

DĚTSKÁ ZÓNA

Freestyle zóna
sobota od 13:00
Freestyle zóna

Exhibice parkouru, jízda na BMX kolech nebo koloběžkách ve skateparku.

Vystoupení dogdancingu
sobota 14:00 - 14:30
Vystoupení dogdancingu

Dogdancing, doslova tanec se psem. A přesně tak to vypadá. Ladné pohyby psa nebo fenky v rytmu hudby nebo přesně podle povelů paničky. Couvání, panáčkování, koulení. Tak přesně to a mnohem více Vám předvedou dvě šikovné psovodky Kristýna a Tereza se svými čtyřnohými miláčky Taminou a Aicem. A po vystoupení také rády poučí zájemce, jak se svým psem cvičit tak, aby to bavilo obě strany.

Něco pro mlsné jazýčky
pátek od 16:00 a sobota od 12:00
Něco pro mlsné jazýčky

Myslíme také na to, aby měli děti co jíst. A protože víme, že jim kromě hranolek chutná i sladké, můžou se těšit společně s ostatními na cukrovou vatu, waffle, palačinky, zmrzlinu, perníky nebo tradiční trdelníky. Co jen hrdlo ráčí. A samozřejmostí budou nealko nápoje.

Maskoti Pivoš a Pivoška
po celou dobu festivalu
Maskoti Pivoš a Pivoška

Maskoti festivalu v životní velikosti budou předávat ceny vítězům soutěží, bavit diváky hned u vstupu do areálu, budou roztancovávat davy, rádi se vyfotí s kýmkoliv, kdo je o to požádá. Naše dvojka chmelových hlávek je tu pro Vás a památeční selfie s nimi na Vašich sociálních sítích nesmí chybět.

Partneři festivalu

Pellets Briketts

Město Mikulov HTS s.r.o. Stavebniny Buildsteel s.r.o. Posílátko - Služba pro email marketing